Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2018 gruodžio 11 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
II-asis susitikimas su projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyviais

Spalio 19d. gimnazijoje vyko mokinių ir mokytojų susitikimas su Dr. Ainiumi Lašu KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanu. Tai antras gimnazijos bendruomenės susitikimas su pilietinio projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyvis, kurie į mokyklas važiuoja savanoriškais pagrindais ir dalijasi patirtimi ir išgyvenimais su mokiniais. Svečias - Projekto Misija - kalbėti su mokiniais apie pilietiškumą, galimybes visiems prisidėti prie valstybės kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų. Ir – nebijoti suklysti.

Virtualus Erasmus+ projekto dalyvių susitikimas

Š.m. spalio 2d. antradienio popietę įvyko pirmasis virtualus Erasmus+ projekto "Upcycle Europe" („Dviračiais po Europą") dalyvių susitikimas. Mūsų gimnazistai trumpam susitiko ir pasisveikino su moksleiviais iš Olandijos ir Vokietijos mokyklų partnerių. Kitą kartą mokiniai pasimatys jau Vokietijoje. Virtualiame susitikime dalyvavo ir projekto koordinatorė, mokytoja I. Leščiauskienė bei IT mokytoja I. Petrauskienė.

Susitikimas su Arnu Zmitra

Rugsėjo 13d. gimnazijoje vyko mokinių ir mokytojų susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyviu Arnu Zmitra. Jis į mokyklas važiuoja savanoriškais pagrindais ir dalijasi patirtimi ir išgyvenimais, patirtais misijos metu, su mokiniais. Svečias - pilietinio projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyvis. Projekto Misija - kalbėti su mokiniais apie pilietiškumą, galimybes visiems prisidėti prie valstybės kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų.

Projektas vykdomas visuomeniniais tikslais.

Gimnazijos bendruomenė įgyvendins net tris Erasmus+ projektus

Š.m. rugsėjo 17 d. anglų k. mokytoja I. Leščiauskienė ir ekonomikos mokytojas N. Šarauskas gimnazistams pristatė ir pakvietė dalyvauti net trijuose Erasmus+ programos tarptautinių partnerysčių tarpmokykliniuose projektuose: UPCYCLE EUROPE MISSION H QUESTIONS FOR EUROPE - ANSWERS FOR EUROPE .

Net 56 mūsų mokiniai turės galimybę išvykti į mobilumus, o dar daugiau dalyvauti įvairiose edukacinėse vietinėse veiklose.

Gimnazijoje mokosi

Puslapis 2 iš 102 < 1 2 3 4 5 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2018 Antano Mikalajūno Informacijos centras

1902259 Informacijos centras Unikalių apsilankymų