Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2022 gegužės 25 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veikla
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
LR ŠMSM vizitas gimnazijoje


Vasario 10 d. gimnazijoje lankėsi LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Susitikime su Kelmės rajono savivaldybės vadovais ir Kelmės švietimo įstaigų direktoriais ir pavaduotojais ugdymui buvo kalbama apie pertvarką švietimo srityje, Tūkstantmečio mokyklų programą, mokyklų tinklo stiprinimą, įtraukųjį ugdymą (įtraukusis ugdymas apima ugdymo turinio, mokytojų rengimo, pagalbos mokiniui, mokytojui, mokyklai, vertinimo, ugdymo organizavimo sritis).

Gimnazijos krepšininkai - turnyro nugalėtoaji


Sausio 25 d. aštuoni gimnazijos mokiniai dalyvavo rajono mokyklų 3x3 krepšinio turnyre, kurį organizavo Kelmės sporto centras. Kūno kultūros mokytojo V. Gečo vadovaujami II-okai: Benas Musneckis, Vakaris Šumskis, Dovydas Vileikis ir Kristupas Norkuckis iškovojo turnyro I vietą.

Kita II-okų komanda - Deimantas Gajauskas, Ugnius Myniotas, Augustas Elskis, Lukas Butkus, iškovojo V vietą.

SVEIKINAME!

KVIEČIAME SKAITYTI!


1. Autorių kolektyvas, Vytautas Didysis.

2. Burdick S., Bevardės mergaitės.

3. Černiauskaitė L. S., Benedikto slenksčiai.

4. Hannah K., Keturi vėjai.

5. Hannah K., Tikrosios spalvos.

6. Marquez G.G., Kelionė po Rytų Europą.

7. Musso G., Slaptas rašytojų gyvenimas.

8. Swan K., Slaptoji įlanka.

9. Verghese A., Vienuoliktas įsakymas.

10. Wilde O., Doriano Grėjaus portretas.

2021 m. geriausi gimnazijos sportininkai


Sausio 13 d. gimnazijoje apdovanoti geriausi 2021 metų gimnazijos sportininkai. Jais pripažinti:

Paulius Leščauskas, III c klasės mokinys, aukštų rezultatų (Europos jaunių imtynių čempionate – VIII vieta, Laisvųjų imtynių turnyre – III vieta, 2021 metų Lietuvos laisvųjų imtynių čempionas, Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių ir jaunimo žaidynių nugalėtojas ir kt.) pasiekęs laisvųjų imtynių sporte. Jo tikslas – olimpiada.

Fausta Gėdminaitė, IV a klasės mokinė savo pasiekimai džiugina žaisdama badmintoną tarptautinėse ir respublikinėse varžybose, čempionatuose, turnyruose (Danijos čempionatas I vieta), Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių badmintono varžybose.

IV c klasės mokinys Kajus Gerbenis – tinklininkas, pasiekęs laimėjimų su gimnazijos vaikinų komanda Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių tinklinio varžybose ir Lietuvos vyrų tinklinio I lygoje su Kelmės vyrų tinklinio komanda „Kelmė“.

Sveikiname!

Paroda Ievai Simonaitytei

2022 metų sausio 23 d. sukanka 125 metai, kai gimė rašytoja, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėja I. Simonaitytė – talentinga prozininkė, savo kūriniuose vaizdavusi išskirtinius lietuvninkų likimus ir garsinusi Klaipėdos krašto etnografinį savitumą. 1935 metais I. Simonaitytei už romaną „Aukštujų Šimonių likimas“ paskirta Lietuvos valstybinė literatūros premija. Rašytoja nesustojo rašyti net būdama silpnos sveikatos. Jos kūryba buvo leidžiama po kelis kartus. Žymiausios rašytojos knygos: „Pavasarių audroj“, „Vilius Karalius“, „Be tėvo“, „Pikčiurnienė“, „… O buvo taip“, „Ne ta pastogė“, „Nebaigta knyga“, „Gretimos istorijėlės“. Rašytojos kūryba buvo verčiama į daugelį užsienio kalbų: latvių, rusų, vokiečių, anglų, lenkų, kinų, baltarusių, rumunų, kazachų, ispanų, prancūzų, čekų.

Siekdamas pažymėti šią sukaktį ir rašytojos kūrybos svarbą Seimas 2022-uosius yra paskelbęs Ievos Simonaitytės metais. Gimnazijos bibliotekoje veikia literatūros paroda, skirta šios rašytojos gimimo metinėms pažymėti.

Puslapis 3 iš 120 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

www.smm.lt

Nacionalinė švietimo agentūra
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2022 Antano Mikalajūno Informacijos centras

3891836 Informacijos centras Unikalių apsilankymų