Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2020 birželio 06 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
„Aviacijos pasaulio" dovana


Vasario 8d. J. Graičiūno gimnazijos 17-lika 2017-2018m.m. I pusmečio pažangiausios IIIa klasės mokinių, kurie pasirinko mokytis fiziką A lygiu, dalyvavo žaidime - viktorinoje „Pažink aviacijos pasaulį“. Žaidimą - viktoriną organizuoja VšĮ „AP idėjos“ (žurnalas „Aviacijos pasaulis“) ir paramos fondas „Sparnai svajonei“.

Viktorinos tikslas - skatinti moksleivius pažinti aviaciją, jos istoriją, suteikti galimybę su aviacija susipažinti gyvai aerodromuose. Viktorinoje dalyvauja 200 Lietuvos mokyklų - iš kiekvienos mokyklos ne daugiau kaip 20 moksleivių.

Klausimai viktorinai buvo pateikti iš žurnalo „Aviacijos pasaulis“, kurio prenumeratą gimnazijai dovanoja organizatoriai.. Buvo vykdomi viktorinos du etapai. I etape viktorinos dalyviai raštu atsakė į organizatorių paruoštus anketos klausimus (20 aviacinių klausimų iš publikuotų tekstų žurnale). Buvo išrenkamas vienas nugalėtojas, teisingai atsakęs į visus klausimus (arba į daugiausiai klausimų). Dvi dalyvės – III a klasė mokinės Aušrinė Mickūnaitė ir Dovilė Tifenzenaitė, I etape surinko po vienodą teisingų atsakymų skaičių (18 iš 20), tad reikėjo II etapo. Pastarajame buvo pateikta 15-os klausimų anketa. Tačiau ir šis etapas nugalėtojos neišaiškino. Iš 15 klausimų abi dalyvės teisingai atsakė į 14. Tad buvo traukiami burtai.

Taigi - Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos žaidimo-viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ nugalėtoja ir laimingoji – III a klasės mokinė DOVILĖ TIFENZENAITĖ. Viktorinos prizas nugalėtojai – skrydis lėktuvu su patyrusiu pilotu ir ekskursija aerodrome. Viktorinos nugalėtojos kelionės į aerodromą išlaidas, skrydį lėktuvu ir ekskursiją apmoka organizatoriai.

Visi žaidime - viktorinoje dalyvavę mokiniai apdovanoti organizatorių įsteigtais paguodos prizais.

Džiaugiamės ir dėkojame VšĮ „AP idėjos“ (žurnalui „Aviacijos pasaulis“) ir paramos fondui „Sparnai svajonei“ už galimybę ir mokinių skatinimą pažinti aviaciją, jos istoriją ir už suteiktą galimybę viktorinos nugalėtojai, gimnazistei Dovilei Tifenzenaitei, su aviacija susipažinti gyvai aerodrome ir laimėti įsimintiną skrydį lėktuvu!

Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2020 Antano Mikalajūno Informacijos centras

2566545 Informacijos centras Unikalių apsilankymų