Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2020 lapkričio 01 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Viešnagė Briuselyje

Mūsų komandą Europos parlamente sutiko Europos parlameto Vizitų ir seminarų skyriaus darbuotoja Karolina Štelmokaitė, padėjusi mums įgyvendinti svajonę aplankyti parlamentą bei papasakojusi apie šios svarbiausios Europos sąjungos institucijos veiklą. Gimnazistai taip pat išklausė nepaprastai įdomų Europos parlamento Užsienio politikos skyriaus administratoriaus Arnoldo Pranckevičiaus pasakojimą apie šiuo metu dar tik besiformuojančią Europos sąjungos užsienio politiką. Parlamentaro Gintaro Didžioko akredituotos padėjėjos Mildos Jokšaitės dėka gimnazistai turėjo galimybę aplankyti parlamento komitetų posėdžių salę, išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus: “Nuo ko reikia pradėti, norint tapti parlamento darbuotoju, parlamentaro asistentu ar net parlamentaru?”

Grįžę iš kelionės, delegacijos dalyviai gimnazijos Informacijos centro konferencijų salėje parengė projekto “Kelmės J.Graičiūno gimnazijos mokiniai Europos parlamente” pristatymą. Jo metu gimnazijos bendruomenei bei Kelmės rajono savivaldybės atstovams buvo pristatyta autorinė projekto dalyvių daina ekologine tematika, projekte dalyvavusių mokinių sukurtos pateiktys bei filmas apie kelionę į Europos parlamento rūmus Briuselyje.

Rudenį gimnazistai, vadovaujami istorijos mokytojos Rimos Servienės, ruošiasi organizuoti renginį apie Europos sąjungą rajono mokyklų mokiniams.

Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2020 Antano Mikalajūno Informacijos centras

2940505 Informacijos centras Unikalių apsilankymų