Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2020 spalio 31 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Po EUROSCOLA konkurso...

Atėjus lemiamai dienai visų veiduose spindėjo nerimas ir laimėjimo troškimas. Buvome įsitempę ir kiekvienas jautėmės atsakingas už tai, ką mokame ir privalome žinoti apie Europos Sąjungą (kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pagrindinis kriterijus, pagal kurį buvo vertinami finalo dalyviai). Išvykome. Autobuse skambėjo juokas, visi spindėjo gera nuotaika. Atvykę į Šiaulių Povilo Višinskio viešąją biblioteką nekantriai laukėme atvykstančių kitų komandų. Buvo įdomu, ar jos stipresnės už mus... Atvyko Šiaulių „Gruzdžių“ ir Joniškio „Aušros“ gimnazijos. Kiekvienas širdyje įsinešėme pasitikėjimą savimi ir savo komanda. Jautėmės laimėję, nes iš tiesų jau buvome pasiekę daug. Džiaugėmės, kad visi kartu tiek daug patyrėm, įgavom daug vertingų žinių.

Finalas prasidėjo. Baugu. Pasirodėme antrieji, teko pristatyti savo į finalą patekusius plakatus. Į pasirodymo ruošimą buvome įdėję daug triūso, meilės ir kūrybiškumo. Manau, pasirodėme puikiai, didžiavomės savimi. Pasirodžius visoms komandoms, prasidėjo sunkiausioji dalis. Komandoms per vieną minutę reikėjo atsakyti į pateiktus klausimus. Įsitempę laukėme jų, bijojome suklysti. Gaila, kad didžioji dalis priklausė nuo sėkmės – klausimai buvo traukiami komandų lyderių. Pasimetėme ir išsigandome suklydę. Bet pasikaustę visomis turėtomis žiniomis, puikiai užbaigėme atsakinėti į klausimus. Laukė netikėta trečioji finalo dalis – reikėjo tuščiame žemėlapyje sužymėti ES šalis, surašyti jų sostines, priklijuoti atitinkamas vėliavas. Darbą padarėme be menkiausios klaidelės. Komisija liko skaičiuoti balus, o mes buvome išlydėti pasivaišinti užkandžiais.

Deja, didžiam mūsų nusivylimui, likome antri. Laimėjo Joniškio „Aušros“ gimnazija. Daugelio iš mūsų akyse sužibo ašaros. Teko susitaikyti su žiauria realybe. Išvykome kupini nusivylimo kartėlio, nes buvome labai arti tikslo – pralaimėjome tik 0,8 taško.

Kiekvienam iš mūsų buvo sunku, tačiau grįžome kaip laimėtojai. Jokiu būdu nenuleisime rankų, ir toliau stengsimės dalyvauti įvairiuose projektuose!

Erika Markulytė

Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2020 Antano Mikalajūno Informacijos centras

2940420 Informacijos centras Unikalių apsilankymų